O nás

Foyo business s.r.o.

Vznikla v roce 2010 jako zprostředkovatel prodeje podniků v ČR. Prostřednictvím neveřejného webového portálu foyo.cz nabízí vybraným investorům možnosti investic do českých a slovenských obchodních závodů. V dalších letech rozšířila své služby i o akviziční a právní poradenství v tomto oboru. Know-how firmy spočívá především v osobním a individuálním přístupu ke každé akvizici, či obchodnímu případu.

Pro investory nabízíme vyhledávání obchodních příležitostí a firem přímo ze zvoleného oboru. Mimo obchodních závodů jsme schopni najít i komerční nemovitosti s atraktivní návratností. Další zajímavou variantou zhodnocení kapitálu jsou pak různé druhy elektráren (FVE, Bioplynové stanice, malé vodní elektrárny), které jsme schopni pro investory poptat od přímých vlastníků.

Prodávajícím nabízíme možnost přípravy jejich podniku k prodeji. Jsme schopni okamžitě oslovit investory z naší databáze, popřípadě podnikatele z konkrétního regionu a odvětví, dle výběru klienta. Prodávajícímu poté asistujeme ve všech krocích prodejního procesu, včetně přítomnosti u due diligence.

Díky rozsáhlé partnerské síti, jsme schopni zajistit poradenství v oblasti evropských dotací, benchmarkingu, zakládání fondů, faktoringu ad.